• Przypomnienie o podpisywaniu umów
  • Zarządzenie Dyrektora Przedszkola Nr 2 w sprawie wprowadzenia zmian do Regulaminu Rekrutacji
  • Ogłoszenie
  • Załączniki do regulaminu rekrutacji- dla rodziców
  • Regulamin rekrutacji do Przedszkola 2014/2015
  • Uchwała - zmiany w statucie
  • Program Rozwoju Przedszkola Nr 2 na lata 2011-2016
  • Program wychowawczy Przedszkola Nr 2
  • Prezentacje dla rodziców
  • Plan pracy dydaktyczno- wychowawczej na rok 2013/2014
  • Finał akcji ,,Góra grosza"
    22.01.2014

Nasze dzieci 22.01 usypały górę ze zbieranych przez nie pieniążków.Celem akcji Góra Grosza jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie i dofinansowanie domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, pogotowi rodzinnych, zawodowych rodzin zastępczych oraz najbardziej potrzebujących domów dziecka, które realizują prorodzinne programy wychowawcze.Dzięki tej akcji dzieci uczyły się podstawowych zasad humanizmu oraz  podstawowych zasad współżycia i otwartości na cudze nieszczęście. Przedszkole zaś spełniło jeden z celów, jakie przed nim stoją, a mianowicie wpajanie właściwych postaw i zachowań oraz otwartość na drugiego człowieka .

Dziękujemy Rodzicom za pomoc w przeprowadzeniu tej akcji i zapraszamy do udziału za rok.

• Nakrętki dla Łukaszka

Nasze Przedszkole kontynuuje akcję ,,Wózki za nakrętki". Zebrane nakrętki można przynosić do nauczycielek poszczególnych grup.

• Pocztówki dla Oliwki
    24.10.2013

Dzieci z naszego Przedszkola postanowiły spełnić marzenie 6-letniej Oliwii z Zielonej Góry, wysyłając jej jak najwięcej kartek urodzinowych.