Grupa 3-latków "Muchomorki" Grupa 3/4 - latków "Misie" Grupa 4-latków ,,Kubusie" Grupa 5-latków ,, Biedroneczki" Grupa 5-latków ,,Pszczółki" Grupa 6-latków ,,Jeżyki” Grupa 6-latków ,, Misiaczki”

Odziały (grupy)

Grupa 3-latków "Muchomorki"

- nauczycielki - mgr Krystyna Polkowska

mgr Teresa Kulbacka

mgr Agnieszka Wasilewska

mgr Helena Kuprewicz

- niania - Marianna Dąbrowska

- salowa - Ewa Karczewska

Muchomorki w maju uczą się:

Wiersza:

"Dzień Matki"
 Zebrał jaś kwiatów garść
 na zielonej łące

stokrotki i bratki

trzyma w każdej rączce.
 - Mamusiu,
 Mamusiu!
 dla Ciebie te kwiatki,

daję Ci, to co mam

stokrotki i bratki.

Piosenki:

Kiedy pada deszcz
Gdy zły humor mam,
Z mamą śpiewam coś
Co bardzo dobrze znam
Serduszka dwa, to ty i ja
Walczyka zatańczymy
Uśmiechnij się,
Bo kocham Cię
Dziś razem się bawimy.(x 2)

Kiedy smutno jest

gdy jest mamie źle

Chcę pocieszyć ją

i wtedy śpiewam jej...

21. 11. 2013 roku dzieci z naszej grupy oficjalnie zostały Przedszkolakami. Uroczystość uświetniły występy wokalno- recytatorskie maluszków. Wręczono im czapki Muchomorków, piękne dyplomy, a dzieci wraz z rodzicami złożyły uroczyste ślubowanie.

19.12.2013 maluszki z grupy ,,Muchomorków" wzięły udział w Orszaku Mikołajkowym.  Przy akompaniamencie akordeonu zaśpiewały kolędy wspólnie z dziećmi z innych grup. Obdarowały też nauczycielki samodzielnie przygotowanymi pierniczkami.

23.01.2014 Muchomorki bawiły się na  pierwszej Choince Noworocznej. Nie zabrakło tańców przy najnowszych przebojach, słodkiego poczęstunku i kolorowych strojów. Naszą grupę odwiedził także Św. Mikołaj, który hojnie obdarował nas prezentami.